Ražojam GEMOSS zīmolu produkciju un privātās preču zīmes mūsu klientiem, kā arī piegādājam izejvielas ēdināšanas uzņēmumiem un pārtikas produktu ražotājiem. 

Trīsdesmit gadu pieredze nozarē ļauj mums izvēlēties uzticamākos izejvielu piegādātājus, radīt klientu iecienītas garšas un nodrošināt augstāko produkcijas kvalitāti. BRC sertifikāts apliecina GEMOSS ražotnes augstākos izejvielu un pārtikas kvalitātes uzraudzības standartus. 

GEMOSS ZĪMOLI

 

JUST NATURE

Graudaugi, pākšaugi un alternatīvie milti. Produkti, kas bagātina ikdienas maltīti ar dabas veltēm no tuvām un tālām pasaules valstīm.
Uzzināt vairāk
 

ZELTA RIEKSTS

Zīmols ar 30 gadu vēsturi. Prestižais BRC sertifikāts un stabila klientu uzticība apliecina izejvielu augstāko kvalitāti. 
Uzzināt vairāk
 

DIENAS DEVA

Uztura zinātnē balstītas riekstu, sēklu, ogu un žāvētu augļu uzkodas. Bagātas ar superproduktiem un pārdomātām uzturvielu kombinācijām dažādu veselības funkciju atbalstam.

Uzzināt vairāk
 

CHOCOLATE IT

Chocolate it slēpj ideālu garšu sinerģiju, ko veido rūpīgi atlasīti augstākās kvalitātes rieksti, žāvēti un sublimēti augļi, Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas un izcila beļģu šokolāde.

Uzzināt vairāk