Visi jaunumi

JUST NATURE

2020. gada 1. Janvāris  
Īpaši atlasītu graudaugu, pākšaugu un eksotisku valstu dabas velšu līnija - JUST NATURE.
Domās un rūpēs par līdzcilvēkiem, esam radījuši īpaši atlasītu produktu līniju, kas bagāta ar graudaugiem, pākšaugiem un miltu alternatīvām veselīgām un sabalansētām maltītēm. Just Nature vērtība ir stingrā produktu izcelsmes, kvalitātes un ražošanas kontrole, kā arī bagātīgais sortiments, kurā iekļauti gan Baltijā labi pazīstami graudaugi un pākšaugi, gan eksotisku valstu dabas veltes.  
 
Dažādu veidu zirņi un pupiņas, lēcas un kvinoja, grūbas un griķi, kuskuss, eksotisku šķirņu rīsi, bulgurs, un bezglutēna milti. Starp labi zināmām dabas veltēm Just Nature sortimentā ir tādi reti produkti kā ceļtekas sēklu sēnalu pulveris, riekstu un sēklu milti bez lipekļa, melnie rīsi, mung pupiņas, zaļie griķi, amarants, sorgo u.c. produkti.  
 
Lepojamies arī ar zīmola sortimentā iekļautajiem produktiem – strukturētajām pelēko zirņu pārslām “Plant based meat” un GEMOSS šefpavāra izstrādātajām granolas un musli receptēm. 

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.