Visi jaunumi

JUST NATURE

2020. gada 1. Janvāris  
Īpaši atlasītu graudaugu, pākšaugu un eksotisku valstu dabas velšu līnija - JUST NATURE.
Domās un rūpēs par līdzcilvēkiem, esam radījuši īpaši atlasītu produktu līniju, kas bagāta ar graudaugiem, pākšaugiem un miltu alternatīvām veselīgām un sabalansētām maltītēm. Just Nature vērtība ir stingrā produktu izcelsmes, kvalitātes un ražošanas kontrole, kā arī bagātīgais sortiments, kurā iekļauti gan Baltijā labi pazīstami graudaugi un pākšaugi, gan eksotisku valstu dabas veltes.  
 
Dažādu veidu zirņi un pupiņas, lēcas un kvinoja, grūbas un griķi, kuskuss, eksotisku šķirņu rīsi, bulgurs, un bezglutēna milti. Starp labi zināmām dabas veltēm Just Nature sortimentā ir tādi reti produkti kā ceļtekas sēklu sēnalu pulveris, riekstu un sēklu milti bez lipekļa, melnie rīsi, mung pupiņas, zaļie griķi, amarants, sorgo u.c. produkti.  
 
Lepojamies arī ar zīmola sortimentā iekļautajiem produktiem – strukturētajām pelēko zirņu pārslām “Plant based meat” un GEMOSS šefpavāra izstrādātajām granolas un musli receptēm. 

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.