Visi jaunumi

JAUNUMS: Pujadas ogļu krāsns

2023. gada 26. Maijs  
Pujadas ogļu krāsns - izcila un unikāla gatavošanas pieredze, apvienojot senās tradīcijas ar mūsdienu kulinārijas paņēmieniem.

Pujadas ogļu krāsns ir viena no jaunākajām tendencēm prasīgajā viesmīlības tirgū. Tās rada izcilu un unikālu gatavošanas pieredzi, apvienojot senās tradīcijas ar mūsdienu kulinārijas paņēmieniem. Papildiet savus ēdienus ar neatvairāmo dūmu garšu un izpētiet bezgalīgās iespējas, ko sniedz ogles, izmantojot Pujadas profesionālās krāsnis.

 

Grilētu ēdienu gatavošana

Gatavošana uz oglēm ir tūkstoš gadus sena tradīcija. Ogļu gatavošana ir unikāla ar to, ka pati ēdiena sula iesūcas karstajās oglēs, pārvēršot tās aromātiskās daļiņās, kas apņem ēdienu dūmos. Tas piešķir gaļai, zivīm, jūras veltēm, dārzeņiem, rīsiem, picām, desertiem, konditorejas izstrādājumiem u.c. raksturīgo dūmu aromātu.

Kas ir slēgts grils?

Slēgti grili ļauj gatavot ēdienu slēgtā telpā. Regulējot gaisa plūsmu, kas ieplūst cepeškrāsnī, var kontrolēt gatavošanas temperatūru, un, regulējot dūmu daudzumu cepeškrāsnī, ēdienu var arī kūpināt, piešķirot tam unikālu garšu.

 

Iegādājies šo kulinārijas iekārtu līdz 9. jūlijam par iepazīšanās cenu - 4901,75 EUR.

Pasūtījumus Pujadas ogļu krāsnij ir iespējams veikt, rakstot uz GEMOSS Tehnikas nodaļu.

Vairāk informācijas par produktu uzziniet šeit.


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.