Visi jaunumi

Receptes: jaunas garšas no MONIN

2022. gada 20. Maijs  
Esam papildinājuši plauktus ar gardiem jaunumiem no MONIN, ar kuriem varam piedāvāt neskaitāmas jaunas idejas un recepšu iespējas sezonas dzērienkartēs.

Aktuāli aizvien ir klasiskie dzērieni un kokteiļi, tādēļ mūsu klienti turpina piedāvāt Cold Brew koncentrātu vienkāršai izcilas ledus kafijas pagatavošanai, kā arī MONIN Apelsīnu spritz sīrupu atspirdzinošām Organe spritz kokteiļu receptēm. Tagad ar MONIN jaunumiem - Baltās tējas sīrupu un Pikanto sarkano ogu sīrupu - varam bagātināt limonāžu, auksto un karsto dzērienu, alkoholisko un bezalkoholisko kokteiļu piedāvājumu ar oriģinālām garšām. 


PIKANTAIS SARKANO OGU SĪRUPS 


Ar bagātīgiem dabīgu ogu aromātiem un autentisku, piesātinātu garšu. Pikanto ogu sīrupā var just melleņu, dzērveņu, plūškoka un aveņu sulas, kā arī garšvielas - kanēli un krustnagliņas.

MONIN Spiced Red Berries sīrups piedāvā jaunu sātīgas garšas atklājumu un plašu lietojamību dzērienos visu gadu – sākot ar vasarīgu ledus tēju vai limonādi līdz karstajiem ziemas kokteiļiem.
 
Recepte:
SPICED RED BERRIES BOULEVARDIER

15 ml MONIN Pikantais sarkano ogu sīrups
30 ml Viskijs
30 ml Vermuts 

SPICED RED BERRIES BOULEVARDIER


Lej visas sastāvdaļas mix glāzē, kas piepildīta ar ledu un labi sakrata. Pārlej ar ledu pildītā glāzē. Dekorē ar apelsīna miziņu, citronu šķēlītēm un sarkanajām jāņogām.

Recepte:
SPICED RED BERRIES BALTĀ LEDUS TĒJA

20 ml MONIN Spiced Red Berries sīrups
20 ml MONIN White Tea koncentrāts
180 ml ūdens

SPICED RED BERRIES BALTĀ LEDUS TĒJA
 

Lej MONIN pikanto sarkano ogu sīrupu un Baltās tējas koncentrātu ar ledu pildītā glāzē. Pārlej ar ūdeni un samaisa. Dekorē ar sarkanām sezonas ogām.   BALTĀS TĒJAS KONCENTRĀTS 


Ķīnas baltā tēja ir antioksidantu un vitamīnu avots. Tā tiek iegūta no neatvērtiem tējas ziedu pumpuriem un jaunajām lapām. Baltā tēja ir ekskluzīva, jo raža tiek novākta tikai reizi gadā un vītināta ar īpašu metodi.

MONIN Baltās tējas koncentrāts ir ar izteiksmīgu garšu, kā stiprs tējas uzlējums. Pateicoties ziedu profilam, tas satur nedaudz saldu noti. Garšas daudzpusība ļauj izmantot koncentrātu kombinācijā ar augļu sīrupiem, un dažādos dzērienos – no ledus tējām, līdz kokteiļiem un burbuļtējām.   

Recepte:
BALTĀS TĒJAS AVEŅU LIMONĀDE

20 ml MONIN Baltās tējas koncentrāts
10 ml MONIN Aveņu sīrups
160 ml negāzēts ūdens

BALTĀS TĒJAS AVEŅU LIMONĀDE

Baltās tējas koncentrātu un aveņu sīrupu lej limonādes glāzē, kas pildīta ar ledu. Pārlej ar ūdeni un samaisa. Dekorē ar avenēm vai citām svaigām sarkanajām ogām.

Recepte:
PARAGON BALTĀ LEDUS TĒJA

30 ml MONIN Baltās tējas koncentrāts
20 ml PARAGON Rūtas ogu kordiāls
15 ml Le Fruit de MONIN Mango biezenis
60 ml Kokosriekstu ūdens
80 ml Toniks

PARAGON BALTĀ LEDUS TĒJA
 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.