Visi jaunumi

Elektroauto uzlādes stacija GEMOSS teritorijā

2022. gada 14. Aprīlis  
Sadarbībā ar Elektrum esam spēruši soli tuvāk zaļākai satiksmei pilsētā. Lai kļūtu videi draudzīgāki un ērtāki mūsu klientiem, tagad mūsu paglamā, Mūkusalas ielā 73, ikviens elektroauto vadītājs var uzlādēt sava auto akumulatoru, izmantojot laiku pirkumu veikšanai. Uzlādes stacija mūsu teritorijā ir svētki arī mums - ceram aizvien biežāk mūsu autoparkā satikt klientus, kuru vērtības sakrīt ar mūsu mērķiem.
Ilgtspējīga vide - GEMOSS prioritāte 

Aizvien aktīvāk uzņemot zaļo virzienu mūsu attīstībā - nākotnē plānojam arī uzstādīt saules paneļus un meklējam dažādus risinājumus. GEMOSS saimniecībā patreiz vēl savu elektromobiļu nav, bet šādas automašīnas esam jau pasūtījuši. Viena no tām būs Škoda Enyaq, un otra Citroen E Berlingo. Vides resursu taupīšana ir viens no mūsu svarīgākajiem korporatīvās sociālās atbildības mērķiem. 


Nākotnes attīstības vēstnesis

Šobrīd gan stacija pieejama tikai GEMOSS veikala darba laikā (darba dienās 9.00-19.00, sestdienās 9.00-17.00), bet jau domājam par to, ka teritorija tiks labiekārtota. Plānojam, ka ar laiku tā būs atvērta visu diennakti - vakaros varētu strādāt krodziņi, tirdzniecības vietas, un tad, protams, uzlāde būtu pieejama arī nakts stundās.

Uzlādes vieta aprīkota ar vienu ABB Terra 24 KW līdzstrāvas uzlādi publiskajai lietošanai ar Taype 2 un Chademo kontaktiem. Stacijā ir viena ABB Terra 24 uzlādes iekārta.
Elektrum aicina: ja arī vēlaties ierīkot elektroauto uzlādes staciju sava uzņēmuma teritorijā, uzzini vairāk un piesakieties konsultācijai. 

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.