Visi jaunumi

Trauku un viesmīlības inventāra noma

2021. gada 10. Septembris  
Trauku un viesmīlības inventāra noma banketiem, svinībām un visa veida saviesīgiem pasākumiem.

Pirmā izvēle pasākumiem un svinībām.

Trauku un viesmīlības inventāra noma banketiem, svinībām un visa veida saviesīgiem pasākumiem ir stabils GEMOSS darbības virziens, kurā specializējamies vairāk kā 20 gadus. Mūsu korporatīvie un privātie klienti jau gadiem novērtē uzticamu sadarbību, pieredzi un profesionālo kvalitāti, ko piedāvā GEMOSS trauku un viesmīlības servisa preču noma.

Trauku noma pasākumiem: priekšrocības

Elastīga pielāgošanās pasākuma norisei Lai gan GEMOSS trauku nomas darba laiks ir noteikts no plkst. 9.00 līdz 17.30, kā atsevišķu pakalpojumu ir iespējams pieteikt piegādes un trauku savākšanu arī ārpus darba laika. Pielāgojoties katra pasākuma, banketa vai svinību norises specifikai, nomas serviss var nodrošināt darbību arī nakts stundās. Tāpat, nomas termiņš ir regulējams pēc savstarpējas vienošanās - GEMOSS trauku nomas kolektīvs ir pretimnākošs attiecībā uz nomas termiņa pagarinājumu vai laikus atrunātām preču atgriešanas laika nobīdēm. Nomas elastību ierobežo vien mūsu klientu vajadzības un saistības.

trauku noma

Ātrs un operatīvs serviss

Vēlams rezervāciju veikt vismaz 24 stundas pirms plānotā pasākuma norises dienas, bet trauku nomas departaments ir gatavs apstrādāt arī tūlītējus nelielāka apjoma pasūtījumus, ja vien to pieļauj nomas resursi. Tad aicinām sazināties ar nomas kolēģiem telefoniski 26008640 un noskaidrot iespējas.

Ērta pasākuma organizācija

Izvēloties nomas pakalpojumu, pasūtītājs var brīdināt, ka nomas trauki un piederumi tiks atgādāti atpakaļ nomā bez mazgāšanas. Tad tīrīšanas servisu veiks mūsu kolēģi un pasākuma organizators par to var nesatraukties. Jebkurā gadījumā, nomājot tekstilizstrādājumus (piemēram, galdautus), tie nav pirms atgriešanas jāmazgā - nomas noteikumi paredz vien to, ka tie nedrīkst būt neatgriezeniski bojāti (ar caurumiem, saplēsti, ar vaska traipiem vai ar pelējumu). Ja nomas pasūtījuma vērtība pārsniedz 300 eiro, Rīgas rajona robežās darba laika ietvaros piegādājam nomas preci bez maksas. Bezmaksas piegāde standarta nomas preču piegādes laikos tiek veikta arī tiem klientiem, ar kuriem GEMOSS ir noslēgts sadarbības klienta līgums. Kļūstot par klientu, sadarbība ar uzņēmumu kļūst vēl vieglāka, operatīvāka un uzticamāka.

Plašs sortiments, izvēles brīvība

Glāzes, termosi, blenderi, galda piederumi, galdauti un šķīvji - katrs pasākums uzliek savas dizaina, apjoma un funkciju prasības. Tā vietā, lai izdarītu iegādes izvēli, kas ierobežo visos trīs līmeņos, noma ļauj katru reizi uz burt unikālu, katram pasākumam īpaši radītu galda klājumu. Ja trauku un inventāra nomāšana veicama pirmo reizi un GEMOSS sortiments nav pazīstams, aicinām sazināties ar nomas darbiniekiem un pieteikt apmeklējumu klātienē (Mūkusalas ielā 73) - GEMOSS nomas kolēģi labprāt detalizēti izrādīs sortimentu un palīdzēs pieņemt lēmumu par konkrētajam pasākumam nepieciešamo.

kur īzīrēt traukus

Simboliska atbildība, izdevīgas cenas

Trauku un galda piederumu nomāšana uzliekt niecīgu atbildību par bojātu, saplēstu vai nozaudētu preci. Piemēram, saplēstas sulas glāzes kompensējamā vērtība būs aptuveni 1 eiro. Salīdzinājumā ar visa galda klājuma komplektu iegādāšanos, kur atrast konkrētās sērijas papildinājumu būs ne tikai dārgāk, bet ari laikietilpīgāk. Sagatavojot nomas rēķinu, klients tiek informēts par katras preces kompensējamo vērtību, tādēļ var justies droši par saistībām, kuras uzņemas pasākuma norises gaitā.

No galda līdz dakšiņai: viss jūsu pasākumam

GEMOSS trauku nomas nodaļa piedāvā plaša spektra piederumus, glāzes, šķīvjus, bļodas, krūzes un citas viesmīlības sektora preces un inventāru pasākumiem. Gadu gaidā paplašinot preču klāstu un attīstot loģistikas pieredzi, šodien spējam piedāvāt viesmīlības inventāra nomu, apkalpojot nelielu pasākumu apjomus, līdz pat liela mēroga pasākumiem, kas organizēti no 1000 līdz 3000 personām.

Nomas preču soritmentā ir klasiski, īpaši rūdīti trauki un galda piederumi profesionālai lietošanai, kā arī inventārs ēdiena gatavošanai (katli, pannas, restes, ), mēbeles (saliekamie stāvgaldi un zemie galdi, krēsli) dažāda mēroga pasākumiem, konteineri ēdiena pārvadāšanai, ledus smalcinātāji, kā arī svečturi, galda karšu statīvi, ziedu vāzes, salvešu turētāji, galdauti, tekstila salvetes, termosi, terīnes, blenderi - daudzveidīgi pārstāvēts viss viesmīlībā nepieciešamais inventārs un iekārtas.


Kā veikt trauku un inventāra nomas pasūtījumu?

 1. Mājaslapā noma.gemoss.lv
  Ja pasūtītājs ir iepazinies ar pasākumam nepieciešamo sortimentu, tad ērti nomas rezervācija veicama mūsu mājaslapā, atzīmējot preci, tās daudzumu un nomas periodu. Tālāk jau nomas darbinieks sazinās ar pasūtītāju, lai pārbaudītu un apstiprinātu rezervāciju, kā arī vienotos par piegādi vai preču izņemšanu.
 1. Telefoniski
  Ja esat iepazinies ar nomas sortimentu mājaslapā, bet pirms pasūtījuma veikšanas radušies tehniski vai specifiski jautājumi, rezervāciju var veikt un pasūtījuma apstiprinājumu iegūt arī telefoniski: 26008640.
 1. Klātienē, Mūkusalas ielā 73
  Ja trauki un glāzes svinībām prasa specifisku izvēli, iepazīšanos ar izmēriem un iespējām klātienē, tad aicinām apmeklēt nomas kolēģus klātienē, iepriekš sazinoties elektroniski vai telefoniski.
 1. Rakstot e-pasta vēstuli
  Visi klienti ir aicināti par interesējošo nomas klāstu jautāt arī rakstiski: [email protected]. Mūsu atsaucīgie kolēģi sniegs atbildes un konsultēs par nepieciešamo jūsu pasākuma profilam.

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.