Visi jaunumi

GEMOSS atklāj jaunas telpas - Mūkusalas ielā 73!

2024. gada 5. Jūnijs  
Svinīgi esam atklājuši jaunās Trauku nomas un Iekārtu servisa telpas - turpat Mūkusalas ielas 73 pagalmā!

2024.gada 5.jūnijā, svinīgi atklājām jaunās GEMOSS Trauku nomas un Iekārtu servisa telpas, tepat GEMOSS pagalmā, Mūkusalas ielā 73!

Aicinām ieskatīties atklāšanas pasākuma bildēs un turpmāk laipni aicinām uz jaunajām telpām! Trauku nomai pieejama skaista prezentāciju zāle, kurā iespējams apskatīt lielu daļu nomā pieejamo trauku un inventāra. Šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo veiksmīgai pasākumu organizēšanai - no elegantām glāzēm līdz profesionāliem virtuves piederumiem.

Uz tikšanos jaunajās telpās - nedaudz tālāk GEMOSS pagalmā!


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.