Visi jaunumi

KATALOGS: Esi šefpavārs savā virtuvē!

2024. gada 6. Jūnijs  
Recepšu konceptu katalogs ar piecu, viegli pagatavojamu un veselīgu augu valsts ēdienu receptēm.

"Esi šefpavārs savā virtuvē - baudi daudzveidīgas graudaugu un augu valsts maltītes ik dienu!"

 

Ina virtuvē ir jau kopš 16 gadu vecuma. Viņas CV ierakstāmi restorāni “Vino Rosso”, “3 pavāri”, “Restorāns 3”, “Muusu” un pašas izlolotais “Jonathan”. Inai ir pūrā tituls – gada pavāre 2016, 1. vieta Baltijas kulinārā mantojuma vērtējumā 2015. gadā, šajā pašā gadā žurnāls “Forbes” viņu ierindoja 30 gadu vecumu nesasniegušo 30 talantu topā. Tagad Ina ir kulinārijas eksperts GEMOSS virtuvē, lai GEMOSS klientiem nodotu savas zināšanas un pieredzi jaunu tehniku un produktu apguvē.

 

Augu valsts ēdieni


Veģetārs un vegāns uzturs jau vairākus gadus ir vēra ņemama pasaules virtuves tendence. Lai rūpētos par mūsu mājām – zemeslodi, ikvienam ir ieteicams uzturā lietot mazāk gaļu un zivis. Tas nav viegli, ja pierasts pie gaļas garšas un tekstūras. Augu valsts ēdiens ir jāmācās, tas nav vienkārši, bet noteikti ir tā vērts, jo vegāns ēdiens paver pavisam jaunu garšu, smaržu un tekstūru pasauli, neskaitāmas kombinācijas un variācijas jaunām receptēm.

 

"Sākot darbu GEMOSS, ātri sapratu, ka te ir īsta vegānu un veģetāriešu paradīze. GEMOSS plauktos ir tik daudz un dažādu produktu, kas iedvesmo radīt veselīgas maltītes, ka gribas eksperimentēt katru dienu. Gandrīz viss nepieciešamais ir tepat, veikala plauktā. Vajadzīgs vēl tikai tirgus blakus vai labs dārzeņu piegādātājs."  

INA POLIŠČENKO

 

Recepšu konceptu katalogs


Lai sniegtu vēl vairāk iedvesmas un praktisku padomu, GEMOSS piedāvā Recepšu konceptu katalogu, kurā pieejamas piecu konceptu, viegli pagatavojamas ēdienu receptes. Katalogā atradīsiet dažādas interesantas un veselīgas receptes, kas palīdzēs jums iekļaut vairāk augu valsts produktu savā ikdienas uzturā.

 

Inas Poliščenko recepšu konceptu katalogs

 

Līdz vasaras izskaņai, katrā GEMOSS veikalā atrodams šefpavāres Inas Poliščenko recepšu TOP 5 - konceptu galds, kur atrodami visi nepieciešamie produkti piecu recepšu pagatavošanai, lai atvieglotu produktu izvēli, no plašā GEMOSS piedāvājuma klāsta.

Aicinām piesekot arī @InaPoliscenko Instagram profilam, kurā Ina regulāri dalās ar arvien jaunām ēdienu receptēm, kurās izmanto Just Nature, Zelta Rieksts, Gemo Spice un daudzu citu GEMOSS veikalos pieejamo zīmolu produkciju, kas rada priekšstatu par daudzveidīgo produktu pielietojumu un iedvesmo jaunām garšām jūsu virtuvē.

 

"Lai mana iedvesma pielīp arī jums!"


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.