Visi jaunumi

GEMOSS Saulgriežu tirdziņš Valmierā

2024. gada 18. Jūnijs  
Gada garākā diena un īsākā nakts ir klāt ar GEMOSS Saulgriežu tirdziņu Valmierā!

Gada garākā diena un īsākā nakts ir klāt ar GEMOSS Saulgriežu tirdziņu Valmierā!


22. jūnijā plkst. 10:00-14:00 GEMOSS pagalmā, Valmierā norisināsies Saulgriežu tirdziņš. Tirdziņā būs iespēja sagatavoties un saposties Jāņu svinībām - visu nepieciešamo būs sarūpējuši zemnieki, mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas.


Vasaras Saulgriežos mēs izjūtam vienotību ar mūsu senčiem, mūsu saknēm, kas ļauj mums būt stipriem un izprast savu dzīves gājumu, pārņemot senču pieredzi un gudrību.


Tirdziņā varēs iegādāties tradicionālos Jāņu gardumus – sieru, kūpinājumus, pīrādziņus, pašceptu maizi, dažādu šķirņu alu, gaļu, zivis, dārza veltes u.c. Tāpat būs iespēja saposties svētku svinēšanai – tērpi no lina, rotas, Jāņu zāles un vainagi.
Kā arī, būs atrodamas pirtslietas - Vasaras saulgriežu pirts rituālam.


Pasākuma norises laiks: sestdiena, 22. jūnijs, plkst. 10.00 līdz 14.00

Vieta: GEMOSS pagalms, Stacijas ielā 55, Valmierā


Ieeja pasākumā bez maksas.


Uz tikšanos!


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.