Visi jaunumi

Jaunums! Rozā Himalaju sāls plāksnes ēdiena pasniegšanai un pagatavošanai

2023. gada 2. Augusts  
JAUNUMS! ROZĀ HIMALAJU SĀLS PLĀKSNES ĒDIENA PASNIEGŠANAI UN PAGATAVOŠANAI

Iepazīstieties ar rozā Himalaju sāls plāksnēm - ideālu virtuves palīgu, kas piedāvā unikālu pieredzi un piešķir ēdienam papildus dimensijas, komplektā ar servēšanas paliktni.


Himalaju sāls plāksnes ir izgatavotas no tīras, rozā Himalaju sāls, kas ir bagāta ar dabiskajām minerālvielām un bez ķīmiskiem piejaukumiem. Šīs plāksnes ne tikai kalpo kā virtuves instruments, bet arī kā stilīgs servēšanas trauks, kas pievieno eleganci un dod sāls pieskārienu tavam ēdienam.


Kādēļ izvēlēties Himalaju sāls plāksnes?

  • Izcila garša: Sāls plāksnes nodrošina vienmērīgu siltuma sadali un ļauj saglabāt ēdienam sulīgumu un garšu. Ēdieni, kas tiek gatavoti uz sāls plāksnes, iegūst unikālu sāls pieskārienu un minerālvielu garšu, kas padara šos ēdienus izcilus. Attiecīgi gatavotie produkti paši uzņems nepieciešamo sāls daudzumu cik nepieciešams.

 

  • Dažādas lietošanas iespējas: Himalaju sāls plāksnes var izmantot dažādos veidos. Sākot no cepšanas un grilēšanas līdz auksto ēdienu un desertu servēšanai, plāksnes piedāvā daudzveidīgas iespējas, lai radoši izpaustu savas kulinārās prasmes.

 

  • Vizuālā pievilcība: Ar rozā Himalaju sāls plāksnes palīdzību vari radīt iespaidīgu prezentāciju savam ēdienam. Plāksnes skaistā rozā nokrāsa un dabiskais izskats pievienos vizuālo pievilcību jebkurai maltītei.

 

  • Dabiskums: Himalaju sāls plāksnes ir dabiski antibakteriālas. Tās piedāvā tīru un veselīgu veidu, kā pagatavot un servēt ēdienu bez liekiem ķīmiskiem piemaisījumiem.

Lai saglabātu Himalaju sāls plāksnes labā stāvoklī, pēc lietošanas tās viegli jānotīra ar mitru lupatiņu. Noteikti nevajag tās mazgāt zem tekoša ūdens. Lai izvairītos no plaisām, pēc tīrīšanas ļauj plāksnei pilnībā nožūt. Atceries, ka plāksnes izskats var mainīties ar laiku, un tas tai pievieno šo unikālo raksturu.

Rozā Himalaju sāls plāksnes pieejamas jau tagad, tikai mūsu GEMOSS veikalā, Mūkusalas ielā 73! 

Rozā Himalaju sāls plāksnes


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.