Visi jaunumi

Latvijas bārmeņi aicināti pieteikt dalību ikgadējā konkursā MONIN CUP LATVIA 2023

2023. gada 26. Jūlijs  
Atklāta pieteikšanās MONIN CUP 2023!

Kokteiļu konkurss MONIN CUP LATVIJA kā tradīcija notiks 2023. gada 7. septembrī Riga Food 2023 ietvaros, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, Ķīpsalas ielā 8 uz GEMOSS jubilejas skatuves.

MONIN komanda aicina Latvijas bārmeņus, no 18 gadu vecuma, parādīt savu talantu uz starptautiskās skatuves!


Konkursa uzvarētājs dosies apmaksātā braucienā uz bāra izstādi Berlīnē, 2023.gada 9. un 10.oktobrī – Bar Convent Berlin un īpašo MONIN pasākumu Bartenders Diary, 2. vieta – 150 eiro GEMOSS dāvanu karti, bet 3. vieta – 100 eiro GEMOSS dāvanu karti.


Šī gada konkursa tēma: “Daloties neaizmirstamos mirkļos” – aicinājums dalībniekiem izmantot savu radošumu, demonstrēt prasmes, aizrautību un izdomu, piedāvājot žūrijai neaizmirstamu kokteiļa radīšanas mirkli. MONIN CUP #23 izaicinājums ir radīt kokteiļa pieredzi, ar kuru var dalīties, izmantojot visas sajūtu maņas – kokteiļa receptei jābūt tādai, kas personīgi vēsta par bārmeņa pasaules redzējumu.


Konkursu 2023. gada 7. septembrī plkst. 12.00 klātienē, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala ir aicināts vērot ikviens bāru nozares interesents vai dalībnieku atbalstītājs, taču dalībnieku pieteikumi tiek gaidīti līdz 2023. gada 1.septembrim


Kokteiļu konkursu MONIN CUP LATVIJA 2023 organizē GEMOSS SIA un MONIN LATVIJA, sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju.


Nolikums: NOLIKUMS

 

Pieteikuma anketa


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.