Visi jaunumi

MONIN CUP 2023 uzvarētāji ir noskaidroti!

2023. gada 12. Septembris  
MONIN CUP 2023 uzvarētāji ir noskaidroti!

Kokteiļu konkurss MONIN CUP kā tradīcija norisinās katru gadu un šogad, 7.septembrī, par galveno balvu - apmaksātu braucienu uz prestižo bāra izstādi Berlīnē "Bar Convent Berlin", 2023.gada 9. un 10.oktobrī, un dalību īpašajā MONIN pasākumā "Bartenders Dairy" sacentās 20 bārmeņi no visas Latvijas.

MONIN CUP 2023 - 20 bārmeņi no Latvijas

Šī gada konkursa tēma “Daloties neaizmirstamos mirkļos” ļāva žūrijai, piedzīvot neaizmirstamu kokteiļa radīšanas mirkli un recepti, kura personīgi vēsta par bārmeņa pasaules redzējumu garšas pasaulē. 

 

1.vieta – Emīls Lemkens ar kokteili “Spiced almond cake”

1.vieta - Emīls Lemkens

 

2.vieta - Liubov Sazonenko “First Love”

2.vieta - Liubov Sazonenko

 

3.vieta - Ēriks Solovjovs “April Dew”

3.vieta - Ēriks Solovjovs

 

Konkursu vērtēja profesionāla žūrija - Latvijas Bārmeņu federācijas dibinātājs Raitis Akerblūms un Andris Noreiķis, Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidents Jānis Kaļķis, bārmenis Ansis Ancovs un tehniskā izpildījuma žūrija – Deniss Smirnovs, Dainis Domiņš.

MONIN CUP 2023 - žūrija

 

Kokteiļu konkursu MONIN CUP LATVIA 2023 organizēja GEMOSS SIA. 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.