Visi jaunumi

Radi svētku dāvanas pats

2022. gada 14. Novembris  
Lai uzburtu sirsnīgu svētku atmosfēru, pirmo reizi GEMOSS kopā ar mūsu radošo šefpavāri Inu Poliščenko piedāvā Ziemassvētku darbnīcu mazajiem kārumniekiem – bērniem no 5 gadu vecuma. Darbnīca veidota, lai iedvesmojoši, izklaidējoši un izglītojoši gatavotos svētkiem un apgūtu jaunas prasmes kopā ar profesionālu pavāru un kādu no ģimenes locekļiem.

Konfekšu darbnīca bērniem ir radīta, lai kopā pavadīts pirmssvētku laiks rosinātu fantāziju un jaunu zināšanu apguvi – īsais kurss konditorejas pamatos, kas pēcāk ļauj bērnam pašam (un kopā ar ģimeni) pagatavot īpašas dāvanas un Ziemassvētku sveicienus ģimenes locekļiem un draugiem. Tas ir ne tikai lielisks veids, kā iesaistīt bērnus dāvanu gatavošanas procesā, bet arī vecākiem ļauj smelties oriģinālas idejas ģimenes un draugu iepriecināšanai Ziemassvētkos.

Darbnīcas ietvaros bērni ir aicināti apgūt svētku dāvanu gatavošanu no pirmā līdz pēdējam solim - sastāvdaļu izvēli un to kombinēšanu, trīs konfekšu veidu pagatavošanu, dekorēšanu, kā arī iesaiņošanu. Katrs mazais pēc darbnīcas mājās dosies ar nelielu, paša gatavotu un iesaiņotu konfekšu kastīti (Ziemassvētku dāvaniņu), jaunām prasmēm un zināšanām par dāvanu pagatavošanu visai ģimenei.


PROGRAMMA

 
14.30 -15.00 Sagaidīšana ar siltu kakao dzērienu
15.00 Īsumā par neieciešamajām izejvielām konfekšu un cake pops gatavošanā
Šokolādes ganaša konfekšu gatavošana
Žāvētu augļu un riekstu konfekšu gatavošana
Cake pops konfekšu gatavošana
Cake pops
glazēšana un dekorēšana (šokolāde, kakao, cukura pērlītes, sublimēti augļi un ogas, zefīri marshmellow)
Konfekšu iesaiņošana

DARBNĪCAS NORISES DATUMI


6. decembrī  14.30
13. decembrī 14.30
20. decembrī 14.30Darbnīcas ilgums: ~3 stundas
Dalības maksa: 25 eiro (par katru bērnu)
Darbnīca piemērota ģimenēm ar bērniem no 5 gadu vecuma.
Darboties pie galda tiek aicināti bērni, taču, ja bērnam nepieciešama palīdzība, darboties kopā aicināts arī pieaugušais.Ierobežotās zāles ietilpības dēļ, aicinām katru bērnu ierasties ne vairāk kā ar vienu pavadošo personu (vecāku, vecvecāku vai auklīti).

Rezervē vietu bērnam un pieaugušajam, aizpildot anketu tiešsaistē.
Pēc pieteikuma saņemšanas, sagatavosim un nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu.

Informācijai:
[email protected]
tel. 26630638


Uz tikšanos GEMOSS pirmajā KOFEKŠU DARBNĪCĀ otrdien, 2022. gada 6. decembrī plkst. 15.00 GEMOSS Semināru zālē, Mūkusalas ielā 73.

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.