Visi jaunumi

KATALOGS: Karsto dzērienu receptes

2023. gada 12. Oktobris  
Uzzini jaunākās rudens/ziemas sezonas karsto dzērienu receptes- pirmais!
2023. gada 5. oktobrī GEMOSS dzērienu eksperts Andris Reizenbergs klātienes seminārā iepazīstināja bāru nozares ekspertus, profesionāļus un interesentus ar vēsās sezonas karsto kokteiļu receptēm un dalījās ieteikumos, kā ar tiem nopelnīt.
 
Semināra mērķis bija sniegt idejas un iedvesmot kokteiļu meistarus aktuālas dzērienkartes izstrādē un palīdzēt bārmeņiem veidot pašiem savu vēsās sezonas garšu rokrakstu.
 
Esam izstrādājuši Rudens/ziemas karsto dzērienu katalogu un aicinām arī jūs iekļaut gardo dzērienu receptes savās dzērienkartēs vai pagatavot mājās.
Visas bezalkoholiskās sastāvdaļas nopērkamas GEMOSS veikalos vai e-veikalā: shop.gemoss.lv
 
Ja jūsu uzņēmumam nebija iespēja ierasties uz semināru, tomēr ir vēlēšanās uzzināt ko vairāk par karstajiem dzērieniem no jaunā kataloga - lūgums sazināties ar mūsu dzērienu ekspertiem:
Andris Reizenbergs t. 28645786
Linards Grundmans t. 26774951
 
Rudens/ziemas karsto dzērienu katalogs

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.