Visi jaunumi

Ar lepnumu atklājam veikalu Tartu, Igaunijā

2023. gada 10. Oktobris  
GEMOSS atklāj jaunu veikalu Tartu - piedāvājot augstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus arī Igaunijā

Ar lielu lepnumu paziņojam par jauna veikala atklāšanu Tartu, Narva maģistrālē 3, Igaunijā. Šis notikums ir svarīgs solis mūsu uzņēmuma attīstībā un apliecina mūsu ilgtermiņa apņemšanos nodrošināt augstas kvalitātes produktus un izcilu apkalpošanu mūsu klientiem ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, kur tagad esam atvēruši jau savu otro veikalu.

Mūsu veikals Tallinā jau gandrīz 10 gadus ir guvis klientu uzticību ar plašu produktu klāstu un ātrām piegādēm. Jaunā veikala atklāšana Tartu ir loģisks solis, lai piedāvātu augstākās kvalitātes produktus un profesionālu atbalstu arī Igaunijas dienvidos.

Tartu jaunā veikala atklāšanas svinības notika 4. oktobrī, kur mūsu klienti varēja baudīt īpašu svētku kūku un šampanieti no īpaši veidotas piramīdas. Atklāšanas laikā bija arī unikāla iespēja baudīt dažādas uzkodas un gardus kokteiļus.

Mūsu jaunajā veikalā ir pieejami visi nepieciešamie virtuves produkti, sākot no augstas kvalitātes izejvielām kulinārijas un konditorejas nozarei, līdz profesionālām virtuves iekārtām un elegantiem, izturīgiem galda traukiem un piederumiem.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem visu nepieciešamo, lai uzlabotu un atvieglotu viņu gatavošanas pieredzi, un radītu neaizmirstamas garšas izjūtas.

Pateicamies visiem, kuri bija kopā ar mums šajā svinīgajā notikumā un tiekamies GEMOSS veikalos gan Latvijā, gan Igaunijā!


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.