Visi jaunumi

GEMOSS dzērienu eksperti - Andris Reizenbergs un Linards Grundmans

2024. gada 5. Februāris  
GEMOSS dzērienu eksperti - Andris Reizenbergs un Linards Grundmans

Andris un Linards ir īsti GEMOSS dzērienu eksperti, kuriem ir izsmalcināta gaumes izjūta, pieredzē balstītas zināšanas par dzērienu pasauli un prasme pārsteigt ar inovācijām, ievērojot aktuālās dzērienu un vizuālā noformējuma tendences, kā arī, izceļot GEMOSS pārstāvēto premium klases zīmolu – MONIN, LYRE’S, BOB'S BITTERS, EASY FOAM kvalitāti. Mūsu dzērienu eksperti ieņem būtisku lomu B2B klientu apkalpošanā un jaunu dzērienu tendenču veicināšanā.

Andris Reizenbergs


Iepazīstinām ar GEMOSS dzērienu ekspertiem – Andris Reizenbergs, plašāk zināms kā 2019.gada Pasaules bārmeņu čempions un MONIN zīmola vēstnesis Latvijā. Andris ir pārliecinošs kokteiļu eksperts, kurš pārsteidz ar savu radošumu un aizraušanos dzērienu radīšanā. Viņa pieredze un mākslas prasmes ienes dzīvīgumu un izsmalcinātību dzērienu receptēs, kas vienmēr atspoguļo jaunākās tendences bāra pasaulē.

 

Linards Grundmans


Linards Grundmans -  “Latvijas Garša 2023” 1.vietas ieguvējs, 2019. gada Latvijas labākais flair bārmenis – bārmeņu mākslas šova radītājs, ir vēl viens no mūsu izcilajiem dzērienu meistariem. 
GEMOSS dzērienu eksperts un "FLYTIE" Bāra servisa uzņēmuma dibinātājs un īpašnieks. Viņa talants un spēja radīt unikālus dzērienus, kas izceļas gan garšas, gan vizuālā ziņā, padara viņu par neatkārtojamu ekspertu bāra industrijā, kurā darbojas jau vairāk kā 10 gadus, uzkrājot zināšanas kokteiļu pagatavošanā un izstrādē, strādājot dažādos Rīgas kokteiļbāros un restorānos, kā arī piedaloties dažādos bārmeņu konkursos. 

 

"Labs kokteilis ir tas, kas apvieno izskatu, sabalansētu garšu, pēcgaršu un pievienoto vērtību tam."  

LINARDS GRUNDMANS

 

Regulāra komunikācija ar klientiem:  Mūsu klienti vienmēr izmanto iespēju sazināties ar dzērienu ekspertiem, lai saņemtu padomus, jaunas dzērienu receptes vai idejas esošo recepšu atsvaidzināšanai.

Kokteiļu fotosesijas: Radām vizuāli pievilcīgu saturu sezonālajām kokteiļu un dzērienu grāmatiņām, kā arī, saturam mājas lapā un sociālajos tīklos.

Semināru vadīšana: Andra un Linarda vadībā notiek semināri par aktuālajām tā brīža tendencēm kokteiļu pasaulē – semināros eksperti sniedz praktiskās zināšanas un īpašus padomus, kā arī, iepazīstina ar inovatīviem risinājumiem, kas var atvieglot ikdienu, radot vēl kvalitatīvāku rezultātu. Sniedz atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Jaunākās tendences: Eksperti regulāri seko līdzi jaunākajām tendencēm dzērienu pasaulē, izmēģina tās praksē un dalās ar saviem klientiem. 

Darbs ar GEMOSS piedāvātajiem premium zīmoliem: Sniedzot ieteikumus klientiem un piedāvājot jaunas idejas – vienmēr iepazīstina ar tikai pārbaudītajiem, GEMOSS sortimentā pieejamajiem premium zīmoliem.

Kvalitāte: GEMOSS dzērienu ekspertu sniegtie padomi B2B klientiem ir profesionāls papildus atbalsts.  

GEMOSS Kokteiļu studija ir vieta, kurā top jaunas idejas un klientiem ir iespēja iepazīties ar plašo dzērienu pasauli un to nobaudīt.


Lai pieteiktu tikšanās laiku GEMOSS Kokteiļu studijā, uzzinātu vairāk par jaunākajām dzērienu tendencēm un ne tikai – lūgums sazināties zvanot: Andris (t. 28645786) / Linards (t. 26774951)

GEMOSS ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kurš nodrošina pilna servisa pakalpojumus jaunajiem viesmīlības nozares uzņēmumiem.


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.