Visi jaunumi

SVARĪGI: GEMOSS atsauc produkciju

2024. gada 17. Janvāris  

GEMOSS prioritāte ir pārtikas drošība un mūsu klientu veselība. Līdz ar ko, saņemot ziņu par novirzi pārtikas nekaitīguma prasībā, nekavējoties informējam klientus par iegādāto produktu atgriešanu un izņemam no veikala plauktiem sekojošas preces:

JUST NATURE Ceļtekas sēklu sēnalu pulveris 400g / Psyllium powder 400g  
(Artikuls: 4750323004341)
Ar sekojošiem termiņiem/ best before /LOT:
2024.12.06  LOT230913
2024.12.26  LOT231003
2025.04.03  LOT240109

GEMOSS atsauc šīs preces saistībā ar ziņu no piegādātāja par palielinātu ķīmisko piesārņojumu, kā rezultātā piedāgātājs atsauc izejvielu un attiecīgi GEMOSS – savu fasēto produkciju.

Klienti, kuri GEMOSS veikalos vai e-veikalā iegādājušies augstāk minētos produktus ar norādītajiem derīguma termiņiem, ir aicināti jebkurā laikā tos atgriezt veikalā un apmainīt pret preces vērtību vai citiem šīs sērijas produktiem.

Apliecinām, ka visi ar pārtikas nekaitīguma prasību pārkāpumu saistītie produkti ir izņemti no veikalu plauktiem. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties rakstot ziņu uz e-pastu: [email protected]

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.