Visi jaunumi

KATALOGS: Pavasara / vasaras dzērienu koncepti

2024. gada 24. Maijs  
Uzzini jaunākās pavasara/vasaras sezonas dzērienu konceptu receptes- pirmais!

2024. gada 9. aprīlī GEMOSS dzērienu eksperts Andris Reizenbergs klātienes seminārā iepazīstināja bāru nozares ekspertus, profesionāļus un interesentus ar pavasara / vasaras sezonas dzērienu konceptiem, to pagatavošanā izmantojot Lyre's Spirit Co, PARAGON, MONIN un BOB’S BITTERS, kā arī, sniedza pamata zināšanas 2024. gada TOP pieprasītāko alkoholisko kokteiļu radīšanā, kā arī, citus vērtīgus tips&tricks no pieredzes.

Esam izstrādājuši arī Pavasara / vasaras dzērienu konceptu katalogu un aicinām iepazīties ar šīs sezonas dzērieniem, iedvesmoties un iekļaut gardo dzērienu receptes savās dzērienkartēs vai pagatavot tās mājās.

Sastāvdaļas pieejamas GEMOSS veikalos, sazinoties ar savu tirdzniecības pārstāvi vai e-veikalā shop.gemoss.lv

Ja jūsu uzņēmumam nebija iespēja ierasties uz semināru, tomēr ir vēlēšanās uzzināt, ko vairāk par jaunās sezonas dzērienu konceptiem no jaunā kataloga - lūgums sazināties ar mūsu dzērienu ekspertu Andri Reizenbergu - t. 28645786

Lai iedvesmojoša un atsvaidzinoši jaudīga jaunā sezona!

 

Pavasara / vasaras dzērienu konceptu katalogs


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

Kokteiļu sezonai sākoties, piedāvājam kokteiļkartēs iekļaut Apelsīnu Spritz, kura pamata sastāvdaļa ir MONIN apelsīnu Spritz sīrups. Izcils kompanjons dzirkstošo dzērienu pagatavošanai!

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

Radi svētku sajūtu ar ikdienišķām maltītes sastāvdaļām vai iepriecini viesus, kuri atsakās no cukura un saldajiem ēdieniem.

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.