Visi jaunumi

Izsludināts L'Artiste Challange 2023

2023. gada 19. Februāris  
29. martā notiks Latvijā otrais kafijas dzērienu zīmējumu konkurss Monin L'Artiste Challenge 2023, kurā vēlamies izaicināt Latvijas labākos kafijas māksliniekus! Konkursu organizē MONIN ar mērķi popularizēt baristas profesiju, saliedēt profesionāļus un radīt jaunus, oriģinālus kafijas dzērienus un to dekorus, izmantojot L'Artiste deserta mērces.

Piedalīties izaicinājumā var ikviens Latvijas barista, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir nodarbināts HoReCa nozarē, aizpildot pieteikuma anketu līdz 2023. gada 20.martam (ieskaitot).

Otrajā jeb fināla kārtā konkursa dalībniekiem jāpagatavo viens oriģināls kafijas dzēriens (2 porcijas). Tiks vērtēta gan dzēriena garša un kvalitāte, gan latte art zīmējuma oriģinalitāte un meistarība. Fināla kafijas kokteiļa receptei jābūt autora oriģinālam vai arī kāda populāra kafijas kokteiļa atdarinājumam ar nelielām izmaiņām. Maksimālais dzēriena sastāvdaļu skaits ir 4 (neieskaitot L’Artiste). Fināla dalībniekiem kafijas dzērienos jāizmanto Andrito kafija un vismaz 10 ml Monin sīrupa

Monin L'Artiste
 

Piesakies, piedalies un laimē vērtīgas balvas!

 

1. vietas ieguvējam dāvāsim GEMOSS dāvanu karti 150 eiro vērtībā. 2. vietas ieguvējs saņems dāvanu karti 100 eiro vērtībā, bet 3. vietas ieguvējs - 50 eiro vērtībā. Visi dalībnieki saņems arī gardas veicināšanas balvas no MONIN un sadarbības partneriem GEMOSS, Andrito Coffee un Viens Piens. 

Kafijas dzērienu dekoru konkurss Monin L'Artiste Challange 2023 notiks 29.martā plkst. 11.00 (dalībnieku ierašanās no plkst. 9.00) Andrito Kafijas grauzdētavā, Mūkusalas ielā 73. Aicinām draugus, kolēģus un kafijas dzērienu entuziastus atbalstīt konkursa dalībniekus klātienē!
 
 
 
Monin L'Artiste Challange 2023 atbalsta Andrito Coffee, GEMOSS un Viens Piens.

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.