[Translate to EN:]

Par mums

GEMOSS ir ģimenes uzņēmums, kurš dibināts 1993. gadā. Uzņēmuma nosaukums gan radies ātrāk, kad Treiju ģimenes vecākais dēls Rihards zooloģiskā dārza apmeklējuma laikā begemotu jeb nīlzirgu nosauca par gemosu. Kad ģimene nolēma sākt uzņēmējdarbību šis skanīgais vārds tika jaundibinātajai firmai. Šo gadu laikā begemots kļuvis par mīļu varoni un ir uzskatāms par uzņēmuma simbolu. Uzņēmuma īpašniekiem ir plaša begemotu kolekcija, kuras eksemplāri atceļojuši no visdažādākajām pasaules valstīm un ir darbinieku, draugu un sadarbības partneru mīļas dāvanas.

 

Četri galvenie virzieni

No begemota pārņēmām kārtīgu stāvēšanu uz 4 kājām, jo arī Gemoss strādā 4 virzienos:

  • Riekstu un žāvētu augļu imports, maizes un konditorejas izejvielu tirdzniecība
  • Bāru un restorānu aprīkojums
  • Trauku noma
  • Mājsaimniecības preču vairumtirdzniecība

Gemoss no maza ģimenes uzņēmuma ar diviem darbiniekiem, divdesmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem savās nozarēs ar vairāk nekā deviņdesmit strādājošajiem. Uzņēmuma veiksmes pamatā ir lielisks darbinieku kolektīvs, profesionāli izveidots sortiments un ilgstoša sadarbība ar klientiem.

 

Zīmoli, kurus pazīst visa Latvija

Jau kopš dibināšanas mūsu uzņēmums nodarbojas ar riekstu un žāvētu augļu importu un to fasēšanu mazumtirdzniecības iepakojumos Klientiem pazīstams ir zīmols. Jaunākais mūsu produkts-pašu radīts, izdomāts ir riekstu, sēkliņu, žāvētu augļu maisījums. 2007. gadā Mežkalna ielā atklājām savu vairumtirdzniecības un loģistikas centru, kurā notiek arī ražošana Klientiem ērtā vietā, Mūkusalas ielā 73 un Ropažu ielā 63, atrodas mūsu specializētie veikali bāriem un restorāniem. Mēs piegādājam un uzstādām iekārtas, palīdzam risināt skaistus galda klājumus un nodrošinām ar bāriem un restorāniem nepieciešamiem produktiem.