Monin Frappe arī Latvijā! (+Receptes)

Le Frappe MONIN (nopērkams GEMOSS specializētajos veikalos vai pasūtot pie GEMOSS tirdzniecības pārstāvjiem) ir speciāli izveidots produkts dažādu dzērienu pagatavošanai, kā piemēram saldējuma kokteiļiem, piena kokteiļiem, smoothie, frappe un citiem, līdzīga tipa kokteiļiem. Monin frappe ir izgatavots no rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām, kas atbilst augstākās kvalitātes standartiem. Mūsu piedāvājumā ir Monin Frappe: Vaniļas, Šokolādes, Kafijas, Jogurta un Non Dairy (bez piena). 

Monin Frappe lietošana ir viegla un lai pagatavotu izcilu kokteili, jums nepieciešama tikai nepilna minūte. Precīzai sastāvdaļu mērīšanai, katrā La Frappe iepakojumā ir karotīte ar kuras palīdzību jūs precīzi varēsiet izmērīt nepieciešamo frappes pulvera daudzumu kokteilim. Izdevīgi un ekonomiski. 

Garšīgi, aromātiski un daudzveidīgi kokteiļi ir katras kafejnīcas pamatā un vasarā ar Monin Frappe saldējuma, smoothie kokteiļiem jūs varēsiet ne tikai papildus nopelnīt, bet patīkami pārsteigt kā bērnus tā pieaugušos. Starbucks kafejnīcu tīkli informē, ka vasarā frappes kokteiļus viņi pārdod par 35% vairāk kā citos mēnešos. 

Monin Frappe iepakojumā ir 1.36 kg sausais pulveris un no tā var pagatavot aptuveni 50 kokteiļus. Kokteiļus pasniedz lielās saldējuma kokteiļu glāzēs, dekorē ar šokolādes mērcēm, biezeņiem, svaigiem augļiem, ogām. Frappe kokteiļos iesakam izmantot arī sīrupus un biezeņus. Piemēram Vaniļas zemeņu kokteilis, šokolādes vaniļas, persiku jogurta, kafijas šokolādes u.t.t.

Frappuchino
2 karotes Monin Frappe kafijas
150 ml piens
1 glāze ledus (tā pati glāze, kurā pasniegsiet kokteili)
Visas sastāvdaļas ielej blenderī (škidrumu pirmo), pieliek ledu un sablenderē! Pārlej saldējuma kokteiļglāzē, dekorē ar putukrējumu un Monin šokolādes mērci!Тropiskais zemeņu Smoothie
1 karotīte Monin Frappe Non Dairy
30 ml Monin zemeņu biezenis
150 ml ūdens
1 glāze Ledus
Visas sastāvdaļas ielej blenderī (škidrumu pirmo), pieliek ledu un sablenderē! Pārlej saldējuma kokteiļglāze, dekorē ar svaigām ogām!Vaniļas-šokolādes smoothie
1 karote Monin Frappe vaniļas
30ml Monin šokolādes sīrups
150 ml Piens
1 krūze ledus
Visas sastāvdaļas ielej blenderī (škidrumu pirmo), pieliek ledu un sablenderē! Pārlej saldējuma kokteiļglāzē, dekorē ar putukrējumu un svaigām avenēm!Jogurta Smoothie
1 karote Monin Frappe jogurta
30ml Monin meža ogu biezenis
150 ml piens
1 krūze ledus
Visas sastāvdaļas ielej blenderī (škidrumu pirmo), pieliek ledu un sablenderē! Pārlej saldējuma kokteiļglāze, dekorē ar putukrējumu un svaigām avenēm!Šokolādes Creme brule
1 karote Monin Frappe šokolāde
30 ml Monin creme brule sīrups
150 ml piens
1 krūze ledus
Visas sastāvdaļas ielej blenderī (škidrumu pirmo), pieliek ledu un sablenderē! Pārlej saldējuma kokteiļglāze, dekorē ar putukrējumu un šokolādes mērci!

Citas kokteiļu variācijas!

Kivi Smoothie
1 karote Monin Frappe Non dairy
30 ml Monin kivi biezenis
150 ml ūdens
1 krūze ledus
Visas sastāvdaļas ielej blenderī (škidrumu pirmo), pieliek ledu un sablenderē! Pārlej saldējuma kokteiļglāze, dekorē ar putukrējumu un svaigām avenēm!

Šokolādes-meža ogu kokteilis
1 karote Monin Frappe šokolāde
30 ml Monin meža ogu biezenis
150 ml piens
1 krūze ledus
Visas sastāvdaļas ielej blenderī (škidrumu pirmo), pieliek ledu un sablenderē! Pārlej saldējuma kokteiļglāze, dekorē ar putukrējumu un šokolādes mērci!

Monin- izvēlas bārmeņi un baristas visā pasaulē!