Žāvētu augļu un riekstu trifeles

Pagatavo gardas žāvētu augļu un riekstu trifeles. Tās būs stiprinošs enerģijas avots un lielisks našķis 1.septembrim

LASĪT VAIRĀK

Pievienojies draudzīgajam Gemoss kolektīvam!

Sakarā ar darbības paplašināšanos, SIA Gemoss meklē papildspēkus

LASĪT VAIRĀK

Ar jauno Millac Gold – pārliecinoši un profesionāli!

Jauna, uzlabota garša! Ātri saputojams ar lielisku stabilitāti!

LASĪT VAIRĀK

Emile Henry keramikas trauki

Emile Henry keramikas trauki ir roku darbs un visā pasaulē šie keramikas trauki ir slaveni ar izcilo kvalitāti un tikai sev raksturīgo dizainu. Uzņēmums Emile Henry dibināts 1850.gadā Francijā un šos traukus iecienījuši visi, kas gatavo.

LASĪT VAIRĀK

Jaunums! Nuts & Berries BIO

Nuts and Berries ir no bioloģiski tīrām izejvielām gatavoti dabīgi, ar vērtīgām sastāvdaļām bagāti un garšīgi riekstu, sēklu un žāvētu augļu batoniņi,kas būs kā papildus enerģijas un spēka avots jūsu ikdienas uzturā.

LASĪT VAIRĀK

Gemoss 24 gadu dzimšanas dienas loterijas balvu ieguvēji!

Paldies visiem, kas piedalījās loterijā!  

LASĪT VAIRĀK

Monin Cup Latvija 2017 uzvar Kaspars Ludboržs

Katru gadu jūlijā norisinās Gemoss organizētais kokteiļu konkurss Monin Cup un šogad šī tradīcija turpinājās ar kokteiļkonkursu Monin Cup Latvija 2017, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits- šoreiz 31 bārmenis. Konkursa galvenais uzdevums ir popularizētu bārmeņu profesiju, radīt jaunas un oriģinālas kokteiļu receptes.

LASĪT VAIRĀK

Apskats: Wojciech Urbański kokteiļu meistarklase

Š.g.18.jūlijā, plkst.14:00 Gemoss semināru zālē (Mūkusalas ielā 73) norisinājās Monin kokteiļu seminārs ''Ultimate Taste & Creativity'', kuru vadīja izcilais bārmenis, pasaules kokteiļu čempionāta laureāts, Gemoss īpašais viesis no Polijas- Wojciech Urbański. Semināru apmeklēja ap 50 bārmeņiem no visas Latvijas. Semināra laikā Wojciech dalījās savā kokteiļu gatavošanas pieredzē un iedvesmoja dekorēt kokteiļus ar brīnišķīgām kokteiļu dekorācijām.

LASĪT VAIRĀK

Ātrie vasaras saldējumi

Kad dzīve tev uzdāvina saldējuma formiņas, tad jātaisa saldējums. Lai gan šajās formiņās var taisīt daudzus un dažādus saldējumus un arī gatavot kūkas, nekas un nekas nelīdzinās šādam mājās ātri pagatavotam saldējumam. Īpaši tagad ogu sezonā.

LASĪT VAIRĀK

Jaunums - vaniļas pupiņu pasta!

Dabīga 100% Burbonas vaniļas pasta ērti lietojamā pudelītē. Tās sastāvā ir tikai dabīgas izcelsmes sastāvdaļas – dabīgs vaniļas ekstrakts un vaniļas sēklas.  

LASĪT VAIRĀK