Graciozie hibiskus ziedi sīrupā! (Jaunums)

Hibiskus ziedi sīrupā!

Laimīgas sagadīšanās dēļ, hibiskus ziedi sīrupā tika atklāti 1998.gadā, kad Lee Etherington baudot šampanieti, hibiksusa ziedu ielika glāzē. Hibiskusa zieds graciozi slīdēja glāzē, šampanieša burbuļiem pārklājot ziedu un liekot tā ziedlapiņām atvērties. Skats, kas pavērās viesu acīm lika elpai aizrauties un skatam no tā ilgstoši nenovērsties. Tas bija brīdis, kad Lee Etherington pilnībā novērtēja iepriekš neredzēto - Hibiskusa unikālo un graciozo skaistumu :)

Wild Hibiskus šampanietī!

Visu laiku hibiskus zieds tika izmantots kā garnīrs desertiem, taču pateicoties šim ‘’šampanieša brīdim’’ ziedu plaši sāka izmantot ne gan šampanietī, kokteiļos un kokteiļu dekorācijās.

Wild Hibiscus Flower ir mazs ģimenes uzņēmums Austrālijā un visu šo laiku ar izcilību rūpējas par katru hibiskusa ziedu. Ziedu uzglabāšanai sīrupā tiek izmantots tīrs avota ūdens un cukurs no cukurbietēm. Tikai šajā sīrupā hibiskus ziedus var turēt līdz pat 24.mēnešiem.

Wild Hibiskus ziedi tiek pārdoti 38 pasaules valstīs, ieskaitot prestižos veikalus Harvey Nichols Londonā, Citarella Ņujorkā un Galerie Lafayette Parīzē. Tagad Hibiskusa ziedi sīrupā nopērkami arī Gemoss specializētajos veikalos Rīgā!

Kokteiļu dekorāciju idejas:

Pārsteidz un iepriecini viesus!

Hibiskus ziedi sīrupā apskatāmi un nopērkami Gemoss veikalos!