RAK - Porcelāns viesnīcām un restorāniem

RAK Porcelain ir daļa no RAK Ceramics Group – pasaulē lielākā keramikas ražotāja, kas dibināts 1991. gadā  veiksmīgi apvienojot profesionālo pieredzi, radošumu un pārbaudītas zināšanas.

RAK porcelain  ir veidots, lai radītu ekskluzīvus, augstas kvalitātes galda piederumus viesnīcām un viesmīlības nozarei, kā arī mājokļiem visā pasaulē.

RAK porcelain nodrošina augstus kvalitātes standartus un izmanto tikai augstākā labuma izejmateriālus no Apvienotās Karalistes un Vācijas raktuvēm, lai iegūtu vislabākās kvalitātes alumīnija oksīdu.

Visprogresīvākās iekārtas no Itālijas un Vācijas tiek izmantotas, lai panāktu optimālu produktu kvalitāti.

Stiklojuma metode un kvalitāte ir galvenais, lai saražotu porcelānu ar gludu un konsekventu virsmas apdari. Kopumā, kontrolējot arī citus mērījumus, radītajiem traukiem piemīt divas ļoti svarīgas īpašības, bez kurām neiztiks viesnīcas un viesmīlības nozares – tā ir augstas pakāpes izturība pret nodilumu, kā arī, protams, tie ir estētiski pievilcīgi.

RAK porcelain produkti atbilst stingriem standartiem, piemēram FDA un ir akreditēti ar BVQI (UKAS) – Lielbritānijas kvalitātes standartiem un WCAS- ASV. 

Radījuši izcili dizaineri – VAVRO un Creativia.  RAK porcelain ražo produktus, kas plaši piemēroti pat visprasīgākajām gaumēm.