Gemoss investē uzņēmuma attīstībā un atver jaunu veikalu Liepājā

Latvijas lielākais bāru, restorānu un viesnīcu aprīkojuma tirgotājs un riekstu un žāvēto augļu importētājs “Gemoss” 27.maijā atvērs savu pirmo veikalu-noliktavu Liepājā, kura izveidošanā jau investēti vairāk nekā 100 000 eiro.

Jaunā veikala-noliktavas „Gemoss Liepāja’’ platība būs 450 m2 un tajā apmeklētājiem tiks piedāvāts plašs bāru, restorānu un viesnīcu nozarei nepieciešamo preču klāsts. Tāpat tajā būs pieejamas preces konditoriem. Plašā izvēlē klientiem tiks piedāvāti dažādi konservi, garšvielas, sīrupi un bakalejas preces. Šajā veikalā-noliktavā būs arī plašs sveramo riekstu, sēklu un žāvētu augļu klāsts. Katru nedēļu jaunajam veikalam tiks piegādāta arī svaigi grauzdēta augstas kvalitātes kafija ‘’Andrito’’.

Veikalā gaidīti gan profesionāļi, gan ikviens, kas vēlas iegādāties augstākās kvalitātes virtuves aprīkojumu un savas maltītes pagatavošanā izmantot izejvielas un produktus, kurus izvēlas labākie pavāri un konditori visā pasaulē.

„Liepājā piedzimst ne tikai vējš. Šeit uzņēmīgi un radošuma pilni cilvēki pilsētu padarījuši par Kurzemes gardēžu galvaspilsētu. Mūsu klientu vidū Kurzemes uzņēmēju ir ļoti daudz, tāpēc tikai likumsakarīgi, ka vēlamies atrasties tuvāk mūsu klientiem un sadarbības partneriem,” norāda uzņēmuma „Gemoss” vadītāja Ieva Treija.

„Gemoss” jaunais veikals Liepājā radīs septiņas jaunas darba vietas un prognozēts, ka tā klienti būs ne tikai Kurzemes, bet arī Zemgales bāri, restorāni, konditorejas un kafejnīcas. Jau šobrīd lielu interesi par jauno veikalu Liepājā un tā piedāvāto produkciju izrāda arī uzņēmumi no Lietuvas, kam ceļš līdz Liepājai ir krietni tuvāks nekā līdz Rīgai.

Lai nosvinētu nozīmīgo notikumu, „Gemoss” aicina savus klientus, ēdināšanas uzņēmumus un mediju pārstāvjus piedalīties svinīgajā veikala-noliktavas atvēršanā 27. maijā plkst. 13.00 Liepājā, Zemnieku ielā 32.

Kā zināms, „Gemoss” no maza ģimenes uzņēmuma ar diviem darbiniekiem 22 gadu laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem ar simtu sešdesmit četriem darbiniekiem. Uzņēmuma veiksmes pamatā ir lielisks darbinieku kolektīvs, profesionāli izveidots preču sortiments un ilgstoša sadarbība ar klientiem. Uzņēmums nodarbojas ar bāru un restorānu aprīkojuma tirdzniecību, maizes un konditorejas izejvielu tirdzniecību, mājsaimniecības preču vairumtirdzniecību, trauku un pasākumu inventāra nomu, kā arī ar riekstu un žāvētu augļu importu un to fasēšanu mazumtirdzniecības iepakojumos -  klientiem šie produkti ir pazīstami ar zīmolu “Zelta Rieksts”. Jaunākais pašu radītais produkts ir riekstu, sēkliņu, žāvētu augļu maisījums “Dienas Deva” un „Zelta Rieksts MINI”.

Plašākai informācijai:
Inguss Reizenbergs,
SIA ''Gemoss'' mārketinga projektu vadītājs
E-pasts: inguss@gemoss.lv
Tālr.: 67702777
www.gemoss.lv