Gemoss 24 gadu dzimšanas dienas loterija!

No 10.-19. jūlijam Gemoss 24 gadu dzimšanas dienas loterija! Iepērkoties virs 124 EUR aizpildi loterijas kartiņu un piedalies vērtīgu balvu - miksera, rokas miksera un Vitamix blendera izlozē!  

LASĪT VAIRĀK

Wojciech Urbański kokteiļu meistarklase 18.jūlijā

Š.g.18.jūlijā, plkst.14:00 Gemoss semināru zālē (Mūkusalas ielā 73) norisināsies Monin kokteiļu seminārs ''Ultimate Taste & Creativity'', kuru vadīs izcilais bārmenis, pasaules kokteiļu čempionāta laureāts, Gemoss īpašais viesis no Polijas- Wojciech Urbański. Seminārā jūs uzzināsiet jaunākās kokteiļu tendences, baudīsiet Wojciech gatavotos kokteiļus, kā arī varēsiet iedvesmoties brīnišķīgām kokteiļu dekorācijām.

LASĪT VAIRĀK

Ātrie vasaras saldējumi

Kad dzīve tev uzdāvina saldējuma formiņas, tad jātaisa saldējums. Lai gan šajās formiņās var taisīt daudzus un dažādus saldējumus un arī gatavot kūkas, nekas un nekas nelīdzinās šādam mājās ātri pagatavotam saldējumam. Īpaši tagad ogu sezonā.

LASĪT VAIRĀK

Jaunums - vaniļas pupiņu pasta!

Dabīga 100% Burbonas vaniļas pasta ērti lietojamā pudelītē. Tās sastāvā ir tikai dabīgas izcelsmes sastāvdaļas – dabīgs vaniļas ekstrakts un vaniļas sēklas.  

LASĪT VAIRĀK

19. jūlijā Monin Cup Latvija 2017

Lai popularizētu bārmeņu profesiju un radītu jaunas, oriģinālas kokteiļu receptes, uzņēmums Gemoss sadarbībā ar Monin un Latvijas Bārmeņu Federāciju organizē kokteiļu konkursu bārmeņiem Monin Cup Latvija 2017, kas norisināsies š.g.19.jūlijā, plkst.14:00 Gemoss teritorijā, Mūkusalas ielā 73, Rīgā.

LASĪT VAIRĀK

Perfektai grila sezonai – Sweet Baby Ray’s Barbecue mērce

Grilēšana nav iedomājama bez barbekjū mērces. Tā tiek izmantota gan gaļas marinēšanai, gan kā aromatizējoša mērce, gan kā garšvielu piedeva daudzos ēdienos.

LASĪT VAIRĀK

Jaunums no Graupera - īpaši izturīgi māla trauki

Graupera trauki radīti no 3 dabas elementiem: zeme, ūdens, uguns. Apvienojot tradicionālās keramikas vērtības ar mūsdienu dizainu, radīti 100% dabīgi, īpaši izturīgi māla trauki. Izmantojot modernas glazēšanas tehnoloģiu, ir panākts, ka Graupera produkcija ir piemērota lietošanai uz atklātas liesmas, cepeškrāsnī, mikroviļņkrāsni, indukcijas plītī.

LASĪT VAIRĀK

Gemoss semināru zāle - vieta gardēžiem

Gemoss semināru zālē, Mūkusalas ielā 73, norisinās dažādi pasākumi, sākot no dažādiem praktiskajiem kulinārijas un konditorejas semināriem, bārmeņu konkursiem, beidzot ar izsmalcinātām gardēžu vakariņām u.c. aktivitātēm. Mājīgo un profesionāli aprīkoto Gemoss semināru zāli izmanto dažādi uzņēmumi, gan organizējot produktu degustācijas, gan veidojot uzņēmuma saliedēšanas pasākumus, svinot svētkus, kā arī organizējot tikšanos ar saviem klientiem. Gemoss, sadarbībā ar profesionāliem un atpazīstamiem ēdināšanas ...

LASĪT VAIRĀK

Palīdzēsim izveidot labu kokteiļkarti!

Šobrīd Latvijā kokteiļu piedāvājums bāros un restorānos ir daudzveidīgs un prieks, ka bārmeņi gatavo arvien jaunus un jaunus kokteiļus, kuri pārsteidz pat prasīgākos kokteiļu cienītājus. Gemoss vienmēr ir rūpējies, lai bārmeņiem būtu iespēja apmeklēt kokteiļu seminārus, kurus vada nozares speciālisti un vadošie bārmeņi kā no Latvijas, tā no ārzemēm. Atceramies, esam iedvesmojušies no kokteiļu semināriem, kurus vadīja Nikita Sergeev (Krievija), Mario Hofferer (Austrija), Roman Toroschin (Krievija), Attila Molnar (Ungārija), Stephane Moesle (Francija), James Coston (Lielbritānija), Alexandre Lapierre (Francija), Heinar Õispuu un Kristo Tomingas (Igaunija) u.c.

LASĪT VAIRĀK

Monin Junior Cup 2016 uzvar Tomass Deniels Puris

Š.g.19.oktobrī norisinājās pirmais kokteiļu konkurss studentiem Monin Junior Cup 2016, kurā piedalījās 20 studenti no 9 profesionālajām skolām- Jelgavas, Ogres, Jūrmalas, Rīgas, Valmieras, Smiltenes, Venstspils un Kandavas. Studentiem bija jāpagatavo oriģināls bezalkoholisks kokteilis, kuru vērtēja profesionāla žūrija.

LASĪT VAIRĀK